Колектив педагогічного відділення нагороджений грамотою за допомогу військовій частині 1241 Національної гвардії України

Педагогічний та студентський колектив педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника нагороджений грамотою командира військової частини 1241 50 полку імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України Вадима Ліневського.

Мали за честь брати участь у проєкті «Мотанка на гільзі», який здійснювався у рамках співпраці. Мотанка – давній родинний оберіг українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання поколінь, цінність сім’ї та родини, цінність нації.

Студенти 3–4-х курсів спеціальності «Дизайн» під керівництвом викладачів Тетяни Французенко та Ірини Стребкової розписали гільзи, взявши за основу образ ляльки-мотанки – символу української ідентичності. Розписані гільзи стануть лотами на обласному благодійному аукціоні. Виручені кошти будуть перераховані на потреби Національної Гвардії України.

Кожен воїн на своєму фронті! Разом до Перемоги!