Збори трудового колективу кафедри

11 березня 2024 р. відбулися збори трудового колективу кафедри історії України і методики викладання історії, у яких взяли участь 11 штатних викладачів і старший лаборант. Обговорювалося питання заміщення вакантної посади доцента кафедри. Перед учасниками виступив доцент кафедри Королько А.З. із звітом про навчально-методичну, виховну, наукову та організаційну роботу за звітний період (2019–2023 рр.). Була повідомлена інформація про навчальні курси, які читаються викладачем, їх забезпечення навчальними та методичними матеріалами, участь у забезпеченні освітнього процесу на факультетах, де викладає доцент Королько А.З. За звітний період викладач взяв участь у 45 наукових конференціях, опублікував 128 наукових та науково-популярних праць, з них 5 у журналах категорії «А», 18 – у виданнях категорії «Б», 11 публікацій у колективних монографіях, 15 тез конференцій, 4 рецензії, в тому числі одна за кордоном, 6 навчально-методичних праць, 40 інших публікацій. Також опубліковано понад три десятки гасел у другому-четвертому томах видання «Західно-Українська Народна Республіка 1918–1923. Енциклопедія» (2019–2021). Брав участь в організації десяти всеукраїнських і регіональних наукових конференцій, редагуванні низки колективних монографій, забезпеченні в якості куратора групи виховної роботи серед студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин. Здійснював керівництво науковою роботою студентів. За звітний період під науковим керівництвом Королька А.З. один студент став призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історії (м. Переяслав-Хмельницький, 2021 р.), студентами опубліковано 47 статей, тез матеріалів конференції та методичних розробок. Дві студентки стали стипендіатками недержавних благодійних фондів «Повір у себе» (2020 р.) та Фундації Лозинських (США) (2022 р.); та ін.

Після обговорення звіту учасники зборів трудового колективу кафедри провели таємне голосування щодо рекомендації кандидатури доцента Королька А.З. на зайняття вакантної посади і одноголосно підтримали свого колегу.