Участь професора Ігоря Райківського у роботі спеціалізованої вченої ради

28 вересня 2021 р. завідувач кафедри історії України і методики викладання історії, професор Райківський І.Я. як перший офіційний опонент взяв участь у захисті дисертації Романів Тамари Богданівни на здобуття ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Захист дисертації на тему «Остап Терлецький у суспільно-політичному житті Галичини останньої третини ХІХ століття» в умовах карантинних обмежень відбувся в онлайн-форматі, науковий керівник роботи – завідувач кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського Львівського національного університету імені Івана Франка О.М. Сухий. Опоненти, члени спецради, підкресливши фаховий рівень дисертаційного дослідження, одностайно підтримали цю роботу.

Цього ж дня І.Я. Райківський як член Спеціалізованої вченої ради Львівського національного університету імен Івана Франка взяв участь в онлайн-засіданні, на якому дисертаційне дослідження на тему «Образ половців у польській історичній думці в ХI–XV ст.» успішно захистила випускниця Факультету історії, політології і міжнародних відносин (2014 р.), аспірантури кафедри всесвітньої історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тимар Ірина Іванівна (науковий керівник – доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії М.М. Волощук). Вітаємо наших колег та їх аспірантів з успішним захистом!