Пізнавальна розмова на обласному телебаченні «Галичина» про патріарха Йосипа Сліпого

14 листопада 2022 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Олег Єгрешій спільно з монахом Місійного Згромадження Св. Андрія Первозванного братом Климентієм і головою громадської християнської організації «Клич» Богданом Гоблером в рамках телевізійної програми «Про головне в деталях» обласного телебачення «Галичина» взяв участь у телепередачі «Про головне в деталях». Тема ефіру – «Вплив життя і діяльності патріарха Йосипа Сліпого на сучасне покоління українців». Під час телепередачі розглядалися такі питання: заснування Українського католицького університету до якого мав безпосереднє відношення і Йосип Сліпий; «катакомбний» період життя і діяльності патріарха; перебування Й. Сліпого у Римі впродовж 1963–1984 р.; ставлення Апостольської столиці до російсько-української війни 2014–2022 рр.

Детальніше тема розмови – «Вплив життя і діяльності патріарха Йосипа Сліпого на сучасне покоління українців» телепередачі «Про головне в деталях» обласного телебачення «Галичина» за посиланням: https://www.facebook.com/100057061729662/videos/628259159047614